Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 156047
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 436 000 AED
1 599 AED/ft2
№ 206018
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 436 000 AED
1 599 AED/ft2
№ 206017
Total area:
911 ft2
Bedrooms:
1
1 432 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 156043
Total area:
891 ft2
Bedrooms:
1
1 432 000 AED
1 607 AED/ft2
№ 206015
Total area:
974 ft2
Bedrooms:
1
1 429 000 AED
1 467 AED/ft2
№ 206016
Total area:
903 ft2
Bedrooms:
1
1 421 000 AED
1 574 AED/ft2
№ 206011
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 419 000 AED
1 580 AED/ft2
№ 156011
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 417 000 AED
1 498 AED/ft2
№ 206008
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 413 000 AED
1 472 AED/ft2
№ 206009
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 413 000 AED
1 472 AED/ft2
№ 206005
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 410 000 AED
1 570 AED/ft2
№ 206003
Total area:
895 ft2
Bedrooms:
1
1 400 000 AED
1 564 AED/ft2
№ 206001
Total area:
895 ft2
Bedrooms:
1
1 400 000 AED
1 564 AED/ft2
№ 206000
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 387 000 AED
1 437 AED/ft2
№ 205998
Total area:
895 ft2
Bedrooms:
1
1 385 000 AED
1 547 AED/ft2
№ 205997
Total area:
899 ft2
Bedrooms:
1
1 385 000 AED
1 541 AED/ft2
№ 205996
Total area:
895 ft2
Bedrooms:
1
1 383 000 AED
1 545 AED/ft2
№ 205995
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 383 000 AED
1 462 AED/ft2
№ 205994
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 383 000 AED
1 462 AED/ft2
№ 205993
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 383 000 AED
1 462 AED/ft2