Total area
ft2
ft2
View
Year of construction
Price per ft2
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8eb/1088_820_2/5l8be67n8ege5luodtfinlv0ekpj5hql.jpeg
№ 179754
Total area: 848 ft2
Bedrooms: 1
1 557 500 AED
1 837 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/69e/1088_820_2/h0ma3v088wdduo3mzihoox4nbwrglbs5.jpeg
№ 179696
Total area: 1528 ft2
Bedrooms: 2
3 448 000 AED
2 257 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/06c/1088_820_2/w8wey3fgkru70n1tezrh2ezvvrc4e10y.jpeg
№ 179695
Total area: 1363 ft2
Bedrooms: 2
3 586 500 AED
2 631 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/c8a/1088_820_2/hd8fw355g38flidj83dti76389pe3kgl.jpg
№ 205220
Total area: 1434 ft2
2 291 000 AED
1 598 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/54b/1088_820_2/kqc70rszbhxddi6puxm8zsvjrir6lyps.jpg
№ 177784
Total area: 1418 ft2
Bedrooms: 2
8 507 000 AED
5 999 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/f66/1088_820_2/whf0exh3rpfi6s4lfrl72qdwbwy3ompk.jpeg
№ 189225
Total area: 3990 ft2
Bedrooms: 3
Plot Size: 2416 ft2
8 096 000 AED
2 029 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/3bb/1088_820_2/9byu40j5ttn60nh04m5yx5wdjaij0dh5.jpeg
№ 189223
Total area: 7952 ft2
Bedrooms: 5
Plot Size: 7640 ft2
26 242 000 AED
3 300 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fc6/1088_820_2/7w5yy7kewx28nzyv002p086au5mdkgum.jpeg
№ 188752
Total area: 1480 ft2
Bedrooms: 2
4 133 000 AED
2 793 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7d2/1088_820_2/kc732lmf7xcooqz8y4on3cj9h0bjal72.jpeg
№ 188749
Total area: 130 ft2
Bedrooms: 1
2 993 000 AED
23 023 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f7d/1088_820_2/y6hptyl4m3gi3pund7ln7s8zfzm0h115.jpeg
№ 189214
Total area: 1492 ft2
Bedrooms: 2
3 574 000 AED
2 395 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/9a7/1088_820_2/99a51k7yrqaq8ugzztmn1a5oowdiwpv3.jpeg
№ 188677
Total area: 1274 ft2
Bedrooms: 2
3 976 000 AED
3 121 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/04c/1088_820_2/vb9u2ym80idybkoz9ap70zr3hih9f5oq.jpg
№ 179935
Total area: 1262 ft2
Bedrooms: 2
4 307 000 AED
3 413 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/366/1088_820_2/nwd0a96w2xr3zrs85s8ghm9w6gknzjq0.jpeg
№ 177750
Total area: 1334 ft2
Bedrooms: 2
2 983 000 AED
2 236 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3de/1088_820_2/zs1zt8fij1ik0lsfptospye3ec11s6lj.jpeg
№ 177747
Total area: 1268 ft2
Bedrooms: 2
2 927 000 AED
2 308 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e2b/1088_820_2/32g7h76pf5wohjauuu2bmh32xyywskum.jpg
№ 177739
Total area: 836 ft2
Bedrooms: 1
1 935 000 AED
2 315 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6cc/1088_820_2/1nd2wkxwfhy39n241f18fh7xp59g8z9s.jpeg
№ 189234
Total area: 927 ft2
Bedrooms: 1
2 455 000 AED
2 648 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/3db/1088_820_2/u5mgzo2ihyh7w29d6kfi5q34k0sb829m.jpeg
№ 189237
Total area: 877 ft2
Bedrooms: 1
2 302 000 AED
2 625 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3ff/1088_820_2/a6xv92qpew11jn25oq6j0ecq5o7gwabr.jpeg
№ 177825
Total area: 2133 ft2
Bedrooms: 3
6 548 000 AED
3 070 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a60/1088_820_2/q1yaftpb9c7c34vy3leedgofv0jl5ogv.jpeg
№ 189205
Total area: 1390 ft2
Bedrooms: 2
4 031 000 AED
2 900 AED/ft2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b42/1088_820_2/c573m18peyluxhusdawyvu63rxcv2kgx.jpeg
№ 177788
Total area: 1473 ft2
Bedrooms: 2
4 076 000 AED
2 767 AED/ft2