Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 187960
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
12798 ft2
24 614 000 AED
1 367 AED/ft2
№ 187962
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
12787 ft2
24 611 000 AED
1 367 AED/ft2
№ 187965
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
12607 ft2
24 557 000 AED
1 364 AED/ft2
№ 187963
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
11818 ft2
24 320 000 AED
1 351 AED/ft2
№ 187966
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
11123 ft2
24 112 000 AED
1 339 AED/ft2
№ 187967
Total area:
18007 ft2
Bedrooms:
7
Plot Size:
11122 ft2
24 112 000 AED
1 339 AED/ft2
№ 187968
Total area:
13555 ft2
Bedrooms:
5
Plot Size:
11297 ft2
18 792 000 AED
1 386 AED/ft2
№ 185846
Total area:
8 ft2
Bedrooms:
4
27 593 000 AED
3 449 125 AED/ft2
№ 185843
№ 185842
№ 185841
№ 185840
№ 185838
№ 185837
№ 185832
№ 185831
№ 185830
№ 185946
Total area:
3 ft2
Bedrooms:
3
13 656 000 AED
4 552 000 AED/ft2
№ 185942
№ 185939