Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 180233
№ 180230
№ 180229
№ 180212
Total area:
1314 ft2
Bedrooms:
2
2 281 000 AED
1 736 AED/ft2
№ 180209
Total area:
1197 ft2
Bedrooms:
2
2 107 000 AED
1 760 AED/ft2
№ 180201
Total area:
1197 ft2
Bedrooms:
2
2 095 000 AED
1 750 AED/ft2
№ 180104
Total area:
3066 ft2
Bedrooms:
3
4 339 000 AED
1 415 AED/ft2
№ 180097
Total area:
1259 ft2
Bedrooms:
2
2 171 000 AED
1 724 AED/ft2
№ 180094
Total area:
1259 ft2
Bedrooms:
2
2 145 000 AED
1 704 AED/ft2
№ 180091
Total area:
1197 ft2
Bedrooms:
2
2 008 000 AED
1 678 AED/ft2
№ 180070
№ 180069
№ 180013
№ 180010
№ 180008
№ 180003
№ 189220
№ 188758
№ 179980
№ 179974