Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 180070
№ 180069
№ 180013
№ 180010
№ 180008
№ 180003
№ 189220
№ 188758
№ 179980
№ 179974
№ 179965
№ 179963
№ 179824
Total area:
1254 ft2
Bedrooms:
2
3 417 000 AED
2 725 AED/ft2
№ 179821
Total area:
1254 ft2
Bedrooms:
2
3 247 000 AED
2 589 AED/ft2
№ 179820
Total area:
1237 ft2
Bedrooms:
2
3 152 000 AED
2 548 AED/ft2
№ 179819
Total area:
1237 ft2
Bedrooms:
2
3 125 000 AED
2 526 AED/ft2
№ 179818
Total area:
1254 ft2
Bedrooms:
2
3 103 000 AED
2 474 AED/ft2
№ 179812
Total area:
1237 ft2
Bedrooms:
2
3 099 000 AED
2 505 AED/ft2
№ 179804
Total area:
1254 ft2
Bedrooms:
2
3 064 000 AED
2 443 AED/ft2
№ 179795
Total area:
844 ft2
Bedrooms:
1
2 114 000 AED
2 505 AED/ft2