Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 179763
№ 179757
№ 179755
№ 179754
№ 188752
№ 188749
№ 189214
№ 177750
Total area:
1334 ft2
Bedrooms:
2
2 983 000 AED
2 236 AED/ft2
№ 177747
Total area:
1268 ft2
Bedrooms:
2
2 927 000 AED
2 308 AED/ft2
№ 177739
Total area:
836 ft2
Bedrooms:
1
1 935 000 AED
2 315 AED/ft2
№ 189234
Total area:
927 ft2
Bedrooms:
1
2 455 000 AED
2 648 AED/ft2
№ 189237
Total area:
877 ft2
Bedrooms:
1
2 302 000 AED
2 625 AED/ft2
№ 177825
№ 179749
№ 185846
Total area:
8 ft2
Bedrooms:
4
27 593 000 AED
3 449 125 AED/ft2
№ 185843
№ 185842
№ 185841
№ 185840
№ 185838