Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 183233
№ 183232
№ 183230
№ 183228
№ 183223
№ 183218
№ 183217
№ 183215
№ 183208
№ 183199
№ 183198
№ 180473
№ 180470
№ 189022
№ 180328
Total area:
1363 ft2
Bedrooms:
2
3 890 000 AED
2 854 AED/ft2
№ 180327
Total area:
1368 ft2
Bedrooms:
2
3 875 000 AED
2 833 AED/ft2
№ 180325
Total area:
1234 ft2
Bedrooms:
2
3 458 000 AED
2 802 AED/ft2
№ 180322
Total area:
1150 ft2
Bedrooms:
2
3 225 000 AED
2 804 AED/ft2
№ 180320
Total area:
787 ft2
Bedrooms:
1
2 277 000 AED
2 893 AED/ft2
№ 188814
Total area:
789 ft2
Bedrooms:
1
2 197 000 AED
2 785 AED/ft2