Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 205258
№ 205257
№ 189227
Total area:
3917 ft2
Bedrooms:
3
Plot Size:
2416 ft2
8 147 000 AED
2 080 AED/ft2
№ 189224
Total area:
3917 ft2
Bedrooms:
3
Plot Size:
2420 ft2
8 101 000 AED
2 068 AED/ft2
№ 189217
Total area:
1227 ft2
Bedrooms:
2
3 383 000 AED
2 757 AED/ft2
№ 189218
Total area:
800 ft2
Bedrooms:
1
2 299 000 AED
2 874 AED/ft2
№ 189219
Total area:
800 ft2
Bedrooms:
1
2 126 000 AED
2 658 AED/ft2
№ 188818
№ 188816
№ 188789
№ 188788
№ 188785
№ 188783
№ 188791
№ 188756
№ 188754
№ 188751
№ 177819
№ 177785
№ 177783