Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 188681
№ 188675
№ 177752
Total area:
1334 ft2
Bedrooms:
2
3 131 000 AED
2 347 AED/ft2
№ 177742
Total area:
1268 ft2
Bedrooms:
2
2 895 000 AED
2 283 AED/ft2
№ 177740
Total area:
843 ft2
Bedrooms:
1
1 959 000 AED
2 324 AED/ft2
№ 177724
№ 177646
№ 177641
№ 177638
№ 177635
№ 177631
№ 184976
№ 185079
№ 206079
Total area:
1422 ft2
Bedrooms:
2
2 323 000 AED
1 634 AED/ft2
№ 206062
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 730 000 AED
1 652 AED/ft2
№ 206060
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 719 000 AED
1 642 AED/ft2
№ 206061
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 719 000 AED
1 642 AED/ft2
№ 206056
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 677 000 AED
1 602 AED/ft2
№ 206055
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 666 000 AED
1 591 AED/ft2
№ 206051
Total area:
1049 ft2
Bedrooms:
1
1 622 000 AED
1 546 AED/ft2