Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 206067
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 771 000 AED
1 771 000 AED/ft2
№ 206066
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 766 000 AED
1 766 000 AED/ft2
№ 206064
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 766 000 AED
1 766 000 AED/ft2
№ 206059
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 698 000 AED
1 698 000 AED/ft2
№ 206054
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 658 000 AED
1 658 000 AED/ft2
№ 206053
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 635 000 AED
1 635 000 AED/ft2
№ 206052
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 630 000 AED
1 630 000 AED/ft2
№ 206041
Total area:
1 ft2
Bedrooms:
1
1 580 000 AED
1 580 000 AED/ft2
№ 206038
Total area:
996 ft2
Bedrooms:
1
1 565 000 AED
1 571 AED/ft2
№ 206036
Total area:
995 ft2
Bedrooms:
1
1 564 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 206035
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 554 000 AED
1 643 AED/ft2
№ 206029
Total area:
976 ft2
Bedrooms:
1
1 534 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 206025
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 517 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 206021
Total area:
974 ft2
Bedrooms:
1
1 497 000 AED
1 537 AED/ft2
№ 206012
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 419 000 AED
1 580 AED/ft2
№ 206010
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 419 000 AED
1 580 AED/ft2
№ 206006
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 412 000 AED
1 471 AED/ft2
№ 205989
Total area:
911 ft2
Bedrooms:
1
1 382 000 AED
1 517 AED/ft2
№ 205954
Total area:
5 ft2
Bedrooms:
3
26 449 000 AED
5 289 800 AED/ft2
№ 205867
Total area:
9 ft2
Bedrooms:
4
75 039 000 AED
8 337 667 AED/ft2