Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 177646
№ 177641
№ 177638
№ 177635
№ 177631
№ 184976
№ 185079
№ 206079
Total area:
1422 ft2
Bedrooms:
2
2 323 000 AED
1 634 AED/ft2
№ 206062
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 730 000 AED
1 652 AED/ft2
№ 206060
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 719 000 AED
1 642 AED/ft2
№ 206061
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 719 000 AED
1 642 AED/ft2
№ 206056
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 677 000 AED
1 602 AED/ft2
№ 206055
Total area:
1047 ft2
Bedrooms:
1
1 666 000 AED
1 591 AED/ft2
№ 206051
Total area:
1049 ft2
Bedrooms:
1
1 622 000 AED
1 546 AED/ft2
№ 206049
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 606 000 AED
1 698 AED/ft2
№ 206043
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 606 000 AED
1 698 AED/ft2
№ 206042
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 606 000 AED
1 698 AED/ft2
№ 206040
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 572 000 AED
1 638 AED/ft2
№ 206037
Total area:
974 ft2
Bedrooms:
1
1 565 000 AED
1 607 AED/ft2
№ 206034
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 544 000 AED
1 632 AED/ft2