Real estate agency in UAE
Table
List
Map
№ 206033
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 544 000 AED
1 632 AED/ft2
№ 206032
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 537 000 AED
1 593 AED/ft2
№ 206031
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 537 000 AED
1 593 AED/ft2
№ 206030
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 535 000 AED
1 623 AED/ft2
№ 206028
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 525 000 AED
1 612 AED/ft2
№ 206027
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 519 000 AED
1 582 AED/ft2
№ 206026
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 517 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 206024
Total area:
946 ft2
Bedrooms:
1
1 516 000 AED
1 603 AED/ft2
№ 206023
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 500 000 AED
1 563 AED/ft2
№ 206022
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 498 000 AED
1 552 AED/ft2
№ 206020
Total area:
965 ft2
Bedrooms:
1
1 455 000 AED
1 508 AED/ft2
№ 206004
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 403 000 AED
1 562 AED/ft2
№ 206007
Total area:
960 ft2
Bedrooms:
1
1 413 000 AED
1 472 AED/ft2
№ 206019
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 445 000 AED
1 609 AED/ft2
№ 156047
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 436 000 AED
1 599 AED/ft2
№ 206018
Total area:
898 ft2
Bedrooms:
1
1 436 000 AED
1 599 AED/ft2
№ 206017
Total area:
911 ft2
Bedrooms:
1
1 432 000 AED
1 572 AED/ft2
№ 156043
Total area:
891 ft2
Bedrooms:
1
1 432 000 AED
1 607 AED/ft2
№ 206015
Total area:
974 ft2
Bedrooms:
1
1 429 000 AED
1 467 AED/ft2
№ 206016
Total area:
903 ft2
Bedrooms:
1
1 421 000 AED
1 574 AED/ft2